Авто зі США

Ми допомагаємо вигідно придбати автомобілі зі США за наступними умовами:

 1. Максимальна вигода до 35% від ринкової ціни.
 2. Поетапна оплата для вашого комфорту.
 3. Повний супровід від підбору автомобіля до його установлення на облік.
 4. Фіксована кінцева вартість, яка закріплена в договорі.
 5. Повне страхування від пошкоджень при транспортуванні.

Процес покупки авто з США під ключ:

 1. Пошук автомобіля та розрахунок вартості Ми підбираємо максимальну кількість найкращих варіантів автомобілів, які відповідають вашому бюджету та вимогам.
 2. Укладання угоди Ми укладаємо угоду про надання послуг з вибору та доставки автомобіля з США.
 3. Перевірка автомобіля Ми детально вивчаємо всю історію автомобіля та надаємо вам повний звіт щодо його стану.
 4. Покупка автомобіля Оплата автомобіля за рахунком-фактурою здійснюється лише після повної перевірки та придбання нами автомобіля.
 5. Доставка авто в Україну Доставка до України займає від 15 до 60 днів з моменту покупки, залежно від розташування автомобіля.
 6. Митне оформлення та реєстрація автомобіля По прибутті автомобіля в Україну ми проводимо всі необхідні митні процедури та оформлення.

 

Питання-Відповіді

Ми намагаємося купувати пошкоджені автомобілі з незначними ушкодженнями, щоб максимально знизити витрати на ремонт.

При купівлі авто на аукціоні в США ми збираємо повну інформацію про власника автомобіля, його історію продажів та технічного обслуговування.

При придбанні автомобіля зі США на аукціоні ми надаємо інформацію про стан автомобіля на підставі даних та фотографій з аукціонів. Ми збираємо повну інформацію про власника автомобіля та його технічний стан.

З узбережжя Атлантичного океану середня тривалість доставки становить 1-1,5 місяці. Наприклад, з одного з найбільших портів у світі, Нью-Йорка та Нью-Джерсі, а також з Саванни, доставка вантажу триває від 30 днів. З порту Хьюстон - від 35 днів. Новий Орлеан - від 45 днів.